Udalosti posledných rokov neboli pre kariéru mnohých ľudí šťastné. Celosvetová pandémia, rýchly rast cien energií a inflácia spôsobili zánik miliónov pracovných miest na celom svete. A do toho všetkého sa na verejnosť dostala nová umelá inteligencia ( AI). Možno vyzerá ako šikovný pomocník, ale zároveň ohrozuje budúcu existenciu mnohých pracovných miest. Našli ste už svoje vysnívané zamestnanie, ktoré ponúka stabilitu a dobrý príjem? Sú však všetci vaši priatelia a rodina spokojní a zamestnaní? Ak nie, môžete im pomôcť a dokonca si zarobiť až 1 000 EUR tým, že ich k nám jednoducho odporučíte.

Kto sme?

Atena nie je len personálna agentúra. Sme priekopníkom v našom odbore, ktorý sa snaží transformovať toto odvetvie a presadzovať pokrok prostredníctvom špičkových riešení. Každý člen nášho tímu je v epicentre inovácií, pracuje spolu s vizionárskymi odborníkmi a spolupracuje na prelomových projektoch. A jedným zo spôsobov, ako sme o krok vpred pred konkurenciou, je hodnota, ktorú pri nábore kladieme na osobné odporúčania. Tu sú pozície, ktoré v súčasnosti obsadzujeme:

HR manažér s nemeckým jazykom

Máte priateľa, ktorý ovláda nemecký jazyk na úrovni B2, má silné komunikačné schopnosti a je tímový hráč? Máme pre nich vynikajúcu príležitosť. Nielenže si môže zarobiť v priemere 2400 EUR, ale aj pracovať v tíme šikovných, kreatívnych a ambicióznych ľudí. Niektorí z nich majú viac ako 10-ročné skúsenosti so spoločnosťou Atena. Bez ohľadu na to, aké má človek skúsenosti, vždy sa môže naučiť niečo nové od veteránov v našom nemeckom oddelení. A ak k nám odporučíte svojich priateľov, pomôžete im získať úžasnú prácu. Ale okrem toho dostanete 1 000 EUR za to, že nám pomôžete nájsť toho správneho človeka.

PHP Developer

Máte kontakty v oblasti IT? Stačí, ak nás spojíte s človekom, ktorého potrebujeme na túto prácu, a získate 1 000 €. Ak váš priateľ už nechce robiť tie isté staré projekty a namiesto toho chce meniť trendy a vytvárať inovatívne riešenia, ktoré spôsobia revolúciu v celom odvetví, Atena je pre neho to správne miesto. Ponúkame prácu s tímom skúsených odborníkov, ktorí vás môžu usmerniť a pomôcť vám profesionálne rásť. Okrem PHP potrebujeme aj znalosť JavaScriptu a schopnosť pracovať s MySQL. Nástupný plat, ktorý ponúkame na túto pozíciu, je 2400 €.

Hlavný účtovník a mzový účtovník

Poznáte šikovneho účtovníka, ktorý nemá miesto na rast v spoločnosti, v ktorej pracuje? Možno máme pre neho výzvu, ktorú hľadajú. V súčasnosti hľadáme nového vedúceho účtovného oddelenia. A ak nás spojíte s človekom, ktorý bude zodpovedný za koordináciu a motiváciu nášho účtovného tímu, tvorbu reportov, prognóz, finančných analýz a plánovanie rozpočtu spoločnosti, odmeníme vás sumou 1 000 €. A váš priateľ bude dostávať od 1700 do 3000 € mesačne!

Hľadáme aj mzdového účtovníka. Ponúkame od 1000 do 1500 € mesačne na základe predchádzajúcich skúseností a odborných znalostí. Ak nás dokážete spojiť s osobou, ktorú potrebujeme, získate tiež 300 €.

Poznáte niekoho, kto ovláda angličtinu?

Chceme rozšíriť aj naše anglické oddelenie. Momentálne máme dve voľné pozície – pre personálneho manažéra a dispečera. Ak máte priateľa, ktorý ovláda angličtinu na úrovni B2, má vynikajúce komunikačné schopnosti a chce sa učiť a rozvíjať, pošlite ho k nám. Môžete si zarobiť 300 EUR a pomôcť mu nájsť prácu na dynamickom pracovisku, ktoré ponúka potenciál rastu. Minimálny nástupný plat je 1 200 €, ale môže byť aj oveľa vyšší v závislosti od skúseností a znalostí kandidáta.

A čo iné cudzie jazyky?

Vzhľadom na rastúci objem práce v našej spoločnosti sa snažíme rozšíriť aj naše zahraničné oddelenia. V súčasnosti hľadáme cieľavedomých ľudí, ktorí majú skúsenosti s komunikáciou so zákazníkmi po telefóne. Oddelenia, ktoré potrebujú ďalšiu pomocnú ruku, sú bulharské, rumunské, maďarské, litovské, chorvátske a srbské. Odmena za to, že nám odporučíte vhodného človeka na tieto pozície, je 300 EUR.

Kedy dostanem odmenu, ak zamestnáte mnou odporúčanú osobu?

V prípade, že odmena za pozíciu, ktorá bola obsadená s vašou pomocou, je 1 000 EUR, polovicu z nej dostanete po tom, ako zamestnanec ukončí prvý mesiac práce v spoločnosti. Druhá polovica bude vyplatená po ukončení tretieho mesiaca. Ak je odmena, ktorú ponúkame, 300 EUR, je rozdelená na tri splátky po 100 EUR. Vyplatenie jednej splátky sa uskutoční po ukončení prvého, druhého a tretieho mesiaca.

Prečo práve Atena?

V spoločnosti Atena je dokonalosť zakorenená vo všetkom, čo robíme. Náš záväzok ku kvalite preniká do našich pracovných procesov, interakcií a výsledkov. Pridaním sa k nášmu tímu sa stanete súčasťou kultúry, ktorá si cení inovácie, podporuje rast a odmeňuje výnimočné výkony. V spoločnosti Atena budete mať príležitosť pracovať s rozmanitými a talentovanými ľuďmi z rôznych oblastí, ktorí prinášajú jedinečné pohľady a nápady. Vďaka tímovej práci a vzájomnej podpore vytvárame prostredie, ktoré podporuje kreativitu a profesionálny rast.

Poskytujeme tiež veľa príležitostí na vzdelávanie a rozvoj, čím umožňujeme členom nášho tímu zlepšovať svoje zručnosti a udržať si náskok v príslušných oblastiach. Vďaka prístupu k najmodernejším zdrojom a mentorským programom môžete neustále rozširovať svoje vedomosti a schopnosti.

Stačí, ak sa na chvíľu zamyslíte, či osoba, ktorú hľadáme, nie je váš priateľ alebo príbuzný. A môžete zmeniť ich život a zarobiť si dosť peňazí na peknú dovolenku len jedným telefonátom.

Ak by ste tento článok čítali v budúcnosti a chceli by ste sa dozvedieť, aké voľné pozície máme a koľko môžete zarobiť odporučením priateľa, vždy nám môžete zavolať a získať aktuálne informácie.