V─Źeraj┼í├ş de┼ł sa u n├ís niesol v duchu Halloweenu. Stra┼íideln├í tv├ír tekvice sa stala pre tento sviatok najzn├ímej┼í├şm pozn├ívac├şm znakom. U n├ís to nebolo v├Żnimkou. V priestoroch Tiffany sme ├║spe┼íne zav┼Ľ┼íili koniec mesiaca vyrez├ívan├şm tekv├şc.

Cel├í akcia sa niesla v priate─żskom a uvo─żnenom duchu. Takmer ka┼żd├Ż zapojil do svojho outfitu nie─Źo typicky halloweenske. Naj─Źastej┼íie na m┼ła pozerali duchovia, kostry a samozrejme bezzub├ę tekvice. Aj ke─Ć vonku teplota rap├şdne klesla, zima n├ím rozhodne nebola. O pr├şjemn├║ atmosf├ęru sa okrem dobrej n├ílady postaral ohe┼ł v kozube. 

Ka┼żd├ę oddelenie tvorilo jednotliv├ę t├şmy a ke─Ć┼że sme po cel├Ż rok s├║┼ąa┼żiv├Ż, ani tentokr├ít to nebolo inak. Na┼íe ┼íikovn├ę ruky sa okam┼żite vrhli do s├║┼ąa┼że o najkraj┼íie vyrezan├║ tekvicu. Po n├íro─Źnom dni to bola pre n├ís z├íbava, preto sa miestnos┼ąou po cel├Ż ─Źas niesla vrava a smiech. Niektor├Żm pom├íhali aj rodinn├ş pr├şslu┼ín├şci, o to viac kreat├şvnej┼íie v├Żtvory vznikali.┬á

Da┼ą tekvici nov├Ż vizu├íl bolo miestami obtia┼żne. Okrem no┼ż├şka sa tak be┼żnou pom├┤ckou na dosiahnutie konkr├ętneho tvaru stalo kladivo. Do Halloweenskeho teambuildingu sa zapojila aj pobo─Źka v Plovdive a Rev├║cej. Spolo─Źn├Żmi silami sme tak dospeli k fin├ílnym v├Żsledkom.

V├ş┼ąazom sa stali v┼íetci, ale pos├║─Ćte sami, ktor├í je najkraj┼íia. Viac fotiek z Ate┼ł├íckeho teambuildingu n├íjdete na na┼íej facebookovej str├ínke.

Z├írove┼ł sme si uctili t├Żch, ktor├ş tu tento rok s nami nemohli by┼ą.