Včerajší deň sa u nás niesol v duchu Halloweenu. Strašidelná tvár tekvice sa stala pre tento sviatok najznámejším poznávacím znakom. U nás to nebolo výnimkou. V priestoroch Tiffany sme úspešne zavŕšili koniec mesiaca vyrezávaním tekvíc.

Celá akcia sa niesla v priateľskom a uvoľnenom duchu. Takmer každý zapojil do svojho outfitu niečo typicky halloweenske. Najčastejšie na mňa pozerali duchovia, kostry a samozrejme bezzubé tekvice. Aj keď vonku teplota rapídne klesla, zima nám rozhodne nebola. O príjemnú atmosféru sa okrem dobrej nálady postaral oheň v kozube. 

Každé oddelenie tvorilo jednotlivé tímy a keďže sme po celý rok súťaživý, ani tentokrát to nebolo inak. Naše šikovné ruky sa okamžite vrhli do súťaže o najkrajšie vyrezanú tekvicu. Po náročnom dni to bola pre nás zábava, preto sa miestnosťou po celý čas niesla vrava a smiech. Niektorým pomáhali aj rodinní príslušníci, o to viac kreatívnejšie výtvory vznikali. 

Dať tekvici nový vizuál bolo miestami obtiažne. Okrem nožíka sa tak bežnou pomôckou na dosiahnutie konkrétneho tvaru stalo kladivo. Do Halloweenskeho teambuildingu sa zapojila aj pobočka v Plovdive a Revúcej. Spoločnými silami sme tak dospeli k finálnym výsledkom.

Víťazom sa stali všetci, ale posúďte sami, ktorá je najkrajšia. Viac fotiek z Ateňáckeho teambuildingu nájdete na našej facebookovej stránke.

Zároveň sme si uctili tých, ktorí tu tento rok s nami nemohli byť.