Snívali ste niekedy o kariére, ktorá ponúka kombináciu profesionálneho uspokojenia, rastu a nádherných kultúrnych zážitkov? Automobilový priemysel na Slovensku, ktorý oplýva množstvom príležitostí, môže byť ideálnou odpoveďou. A s Atenou, dôveryhodnou pracovnou agentúrou s 15-ročnými skúsenosťami, sa táto cesta stane ešte plnšou. Tu je dôvod, prečo.

Prečo práve Slovensko?

Slovensko vyniká ako zlaté miesto pre zahraničných pracovníkov. Jeho silný automobilový sektor v kombinácii s bohatým kultúrnym dedičstvom ponúka životný štýl, ktorý je dynamický a obohacujúci. Vďaka primeraným životným nákladom vám zárobok vydrží dlho a zabezpečí pohodlný život.

Vstúpte do sveta automobilového priemyslu

Sme radi, že sa s vami môžeme podeliť o skvelú pracovnú príležitosť v automobilovom sektore. Ponorte sa do úloh v oblasti lakovania automobilov a úloh v karosárni alebo sa pripojte k montážnej linke v najmodernejšej automobilke. Poďme sa bližšie zoznámiť s výhodami.

Platové výhody

Začnite s hrubým nástupným platom 1313 EUR. To však nie je všetko. Využívajte výhody dodatočnej stravovacej karty v hodnote 100 EUR mesačne. Príplatky za večerné a nočné zmeny posunú váš zárobok na približne 1550 EUR/mesiac brutto. Vzhľadom na to, že priemerný plat na Slovensku je niečo nad 1400 EUR a primerané životné náklady, je to bezkonkurenčná ponuka. Samozrejme, je to mzda, ktorú dostanete za 40-hodinový pracovný týždeň. V prípade, že máte záujem zarobiť viac, spoločnosť pomerne často ponúka nadčasy počas víkendov.

Hladký nástup do zamestnania

Cestujte do Bratislavy podľa toho, ako vám to vyhovuje. Na letisku, autobusovej alebo vlakovej stanici vás čakajú naši usilovní koordinátori, ktorí zabezpečia bezproblémový presun do vášho ubytovacieho zariadenia. Po povinnej lekárskej prehliadke a drogovom teste (na naše náklady!) budete mať všetko pripravené. Naši koordinátori vám tiež poskytnú dôkladnú orientáciu, aby ste sa v továrni cítili ako doma.

Školenie

Zdokonaľte svoje zručnosti počas piatich dní plateného školenia. To vám zaručí, že budete dobre pripravení na začatie svojej úlohy na montážnej linke.

Ubytovanie

Vyberte si ubytovanie poskytované zamestnávateľom za rozumnú cenu 240 EUR/mesiac, ktorá sa vám strháva z platu. Je to ideálna základňa na začiatok vašej cesty na Slovensku. Po niekoľkých mesiacoch môžete dokonca uvažovať o presťahovaní do svojho vysnívaného domova. Nezabudnite, že táto možnosť bývania je len na vás.

Lokalita

Pracujte v Devínskej Novej Vsi, malebnom mestečku so strategickou polohou neďaleko Bratislavy a Viedne. A čerešnička na torte? Majestátny hrad Devín, symbol bohatej histórie Slovenska, je vzdialený len na skok.

Pracovné zákony na Slovensku

Slovenský sociálny systém je v porovnaní s inými krajinami v regióne pomerne štedrý. Po prvé, každý vo veku 33 rokov a viac má minimálne 25 dní platenej dovolenky. Okrem toho dostávajú rodičia okrem prídavkov na deti aj ďalšiu finančnú pomoc vo forme daňových úľav. To znamená, že otec dvoch detí s platom Brutto 1550 EUR dostane na svoj bankový účet 1367 EUR namiesto štandardných 1087 EUR. To je pre rodičov dodatočných 140 EUR mesačne na každé dieťa, ktoré majú.

Istota spoločnosti Atena

Náš záväzok presahuje rámec obyčajného zamestnania. So spoločnosťou Atena máte spoľahlivého spoločníka na každom kroku. Váš špecializovaný koordinátor je osobou, na ktorú sa môžete obrátiť v prípade akejkoľvek pomoci alebo otázok. Od chvíle, keď prejavíte záujem o prácu, až po vašu cestu na Slovensko, vám kryjeme chrbát.

Záver

Kariéra v automobilovom priemysle na Slovensku s podporou spoločnosti Atena nie je len prácou – je to skúsenosť. Je to príležitosť profesionálne rásť a zároveň prijať kultúru, ktorá je srdečná a prívetivá. Urobte správny krok ešte dnes. Pridajte sa k nám a vydajte sa na cestu rastu, objavovania a bezkonkurenčnej spokojnosti.