Kde sa iní ešte stále spamätávajú z koronakrízy, Atena rieši veci pohotovo a za horúca. Agentúra Atena prichádza s ďalšími finančnými benefitmi a umožňuje nástup do pracovného procesu aj ľuďom, ktorí prišli o zamestnanie počas tohto obdobia. Zaujíma Vás, aké nové bonusy agentúra ponúka?

Rakúsko, Nemecko, Anglicko a Holandsko. To sú krajiny, v ktorých agentúra vyhľadáva pracovné miesta pre zamestnancov a vytvára im atraktívne pracovné podmienky a poskytuje kvalitné služby. Ak porovnáme aktuálnu mzdu, ktorá je na úrovni 1 600 EUR s rokom 2008, kedy bola priemerná mzda 800 EUR, došlo k viac ako 100% nárastu. Cieľom je v tomto trende pokračovať tak, aby zamestnanci dostali čo najvyššie platové hodnotenie.

„Tento rok sa nám podarilo skrátiť výplatný termín. Naši zamestnanci dostanú výplaty už 14. deň v mesiaci. Cieľom je tento termín ešte skrátiť a tak, aby sme do konca roka dokázali vyplatiť mzdy už 12. dňa v mesiaci.“

– riaditeľ pracovnej agentúry Atena, M. Klimo

Vedenie Ateny sa rozhodlo zvýšiť rovnako aj príspevok na dopravu pri vycestovaní až do výšky 300 EUR. Rovnako navýšilo bonus za odporučenie známeho. Kým pôvodná výška bonusu sa pohybovala na úrovni 200 EUR, aktuálne výška je 300 EUR. Túto sumu môžete získať za každého klienta, ktorého odporučíte a tento klient v spoločnosti odpracuje minimálne 3 mesiace.

Kvalita a stabilita spoločnosti sa spozná tak, že kde ostatní končia, silní začínajú. Už 12 rokov máme pre Vás tie najlepšie platené pracovné ponuky. Neustále prichádzame s novými inováciami a komunikujeme s obchodnými partnermi, aby ste mali najatraktívnejšie pracovné miesta a boli spokojní s platom aj ubytovaním. Nerobíme zmeny iba teraz. Deje sa to celých 12 rokov!