Naša spoločnosť Atena dosiahla v roku 2022 obrovský míľnik. Databáza našich klientov prekročila hranicu milióna, čo prepisuje históriu spoločnosti.

Atena má dlhoročné skúsenosti

Na trhu fungujeme už 14 rokov, čo svedčí o tom, že sme zárukou kvality. Inak by sme predsa neexistovali tak dlho. Atena od roku 2008 napreduje, rastie a rozvíja sa v každom ohľade. V tomto roku sme dosiahli rekordný počet registrovaných členov v databáze. Presiahol milión. Tento významný krok nás motivuje aj naďalej pracovať a zlepšovať sa.

Stále priberáme nových klientov, či už tých, ktorým prácu nachádzame, obchodných partnerov, s ktorými spolupracujeme, a tiež firmy, ktorým zamestnancov poskytujeme. Neustále zdokonaľujeme naše technologické postupy a zavádzame inovácie. Náš systém je zautomatizovaný, aby fungoval čo najefektívnejšie. Dbáme na to, aby bol servis ponúkaných služieb komplexný. Postupy zlepšujeme pre samotných zamestnancov, ale aj pre firmy a obchodných partnerov.

Atena je serióznou spoločnosťou s kolektívom ochotných a nápomocných pracovníkov
Atenu tvoria ľudia s ochotným a ľudským prístupom

Máme viaceré pobočky

Okrem toho sa naša spoločnosť v roku 2022 opäť rozrástla do ďalšej krajiny. Otvorili sme pobočku v chorvátskom Osijeku. Aby sme mohli zamestnancov legálne vyslať do zahraničia, musia mať občianstvo krajiny Európskej únie. Skrz aktuálnu situáciu u našich východných susedov sprostredkúvame prácu na Slovensku aj odídencom z Ukrajiny. Pre maďarský trh máme osobitné pracovisko sídliace v Košiciach. Okrem metropoly východu máme na Slovensku pobočku v Revúcej. Centrála spoločnosti sídli v srdci Slovenska, v Banskej Bystrici. Naše ďalšie pracoviská sú situované v zahraničí, v rumunskom Brašove a v bulharskom Plovdive.

Atena – garancia úspechu

Pýtate sa, čo spoluprácou s nami získate? Sme spoľahlivou a serióznou medzinárodnou firmou, ktorá dodrží, čo sľúbi. Ako uchádzač o prácu, registráciou u nás získate istotu, že vám sprostredkujeme prácu. U nás nájde prácu totiž každý, kto má chuť pracovať. Zabezpečíme vám férové pracovné miesto s ohľadom na vaše požiadavky a doterajšie skúsenosti. Najväčšiu pozornosť sústredíme na sprostredkovanie pracovných ponúk pre opatrovateľky do Nemecka, Rakúska, štátov Beneluxu, Holandska či Belgicka. Práca je nadštandarde finančne ohodnotená.

Spolupracujeme s množstvom firiem, preto máme na výber zo širokej škály rôznych atraktívnych pracovných pozícií z viacerých oblastí a lokalít. Nájdeme vám prácu v skladoch, priemyselnej výrobe či brigády na zber ovocia. Dokážeme vám nájsť prácu aj na Slovensku. U nás vás čaká len ústretový a nápomocný prístup, pričom o pozíciách dostanete detailné a objektívne informácie.

Atena patrí medzi spoľahlivé a seriózne spoločnosti

Férový prístup

Ako firmu, ktorá sa s nami rozhodne spolupracovať, vás odbremeníme od otravnej byrokracie a nadbytočnej komunikácie s úradmi. Nemusíte sa zaťažovať procesmi týkajúcimi sa personalistiky. Nemusíte organizovať pohovory, spravíme ich miesto vás a vyberieme vám vhodného kandidáta. Vďaka rekordnej hranici klientov v našej databáze, ktorí sú rôznych národností, a vďaka tomu, že máme pobočky i v zahraničí, vám dokážeme poskytnúť zamestnancov promptne a oveľa rýchlejšie než konkurencia.

Sme jedineční tým, že zamestnancom sami pohľadáme možnosť presunu a ubytovanie, takže z vašich pliec padá táto záležitosť. U nás pracujete na pracovnú zmluvu, čím neprichádzate o rôzne sociálne výhody, keďže ste prihlásení do zdravotnej aj sociálnej poisťovne a odvádzate dane a odvody. Nájdeme vám prácu aj bez skúseností, preplatíme vám rekvalifikačné kurzy, aby ste si mohli zvýšiť kvalifikáciu a nájsť lepšie pracovné uplatnenie. Ponúkame finančnú odmenu za odporučenie klienta alebo firmy. Podmienkou je, že musia s nami istý čas spolupracovať.

Ak sa u nás zaregistrujete nič nestratíte, môžete len získať, a to perspektívne, stabilné a dobre platené pracovné miesto. Pretože lepšia práca prináša lepší život. Spolupráca s nami je zaujímavá pre zamestnancov a rovnako aj pre klientov.

Ak si chcete prečítať o argumentoch, prečo sa zamestnať cez personálnu agentúru, kliknite sem. Prečo si vybrať práve našu spoločnosť, vám priblíži ďalší článok.