Vzali ste si pôžičku, prišli ste o prácu a nevládzete splácať hypotéku? Pohybujete sa už 3 roky v bludnom kruhu a hrozí Vám, že pre dlh takmer 5 000 euro prídete aj o byt? Podobný osud ako Vy prežíva asi 40 000 nezamestnaných či dôchodcov.

Uvádzate nevedomosť o exekúcii ako jeden z dôvodov, prečo ste dostali seba a rodinu do problémov? Prečo ste nepodnikli žiadne kroky na vyriešenie tejto situácie? Podľa štatistík, podobné problémy trápia takmer každého piateho človeka. Ako vyriešiť rodinné spory a konflikty, v ktorých hrajú financie hlavnú rolu? Medzi naše výhody zaraďujeme, že ako 1. agentúra na Slovensku poskytujeme možnosť zbaviť sa vašich dlhov.

Po krk v dlžobách

Keď sa Ján zoznámil s priateľkou, kúpili byt a do neho nové zariadenie. Zobral si úver. Neskôr prišiel o zamestnanie. Nasledujúce 3 roky prestal splácať, pretože nemal z čoho. Navyše ešte aj ťažko ochorel a dlhodobo bol práceneschopný. Vtedy bol vedený na úrade práce, kde síce dostával dávky v hmotnej núdzi, no stále bol pod psychickým tlakom. Pri hľadaní práce by mu ani ponúkaný plat nevystačil na plnenie dlhov. Život sa mu však začal meniť, keď sa rozhodol požiadať o pomoc. Teraz má jednu exekúciu starú 18 rokov, ďalšie 4 sú splatené a ostatné stále v konaní. Priznáva, že sám by to nedokázal a dúfa, že bude môcť konečne spokojne spávať.

Neveríte, že je to možné? Nehanbite sa povedať nám o svojom probléme. Kontaktujte nás a presvedčte sa samy.

Nie ste schopný splácať svoje dlhy

Anna sa dostala do situácie, kedy jej ochorela mama aj brat. Mali veľké výdavky na lieky, liečenia a neskôr pohreby. Do toho celého sa jej rozvádzal syn, ktorý musel vyplatiť svoj bývalú manželku. Vtedy sa zadĺžili a začalo sa všetko nabaľovať. Úver sa splácal len ďalším úverom a dostala sa do situácie, ktorú nevedela riešiť. Sama by si s týmto stavom neporadila, pretože s podobnými vecami nemala skúsenosti. Jej život sa vďaka Bonato zmenil v tom, že už nie je psychicky nevyrovananá. Predtým sa topila v skutočných problémoch. Teraz má istotu budúcnosti.

Chcete rovnaký happy end ako pani Anna? Navštívte ktorúkoľvek pobočku.

Exekúcii sa pravdepodobne nevyhnete

Ste v omeškaní so splátkami. Chodia Vám nepríjemné listy a telefonáty od veriteľov a vymáhacích agentúr. Keď si znova požičiate, dostanete sa ešte do väčších dlhov. Ako zabrániť exekúcii, ktorá pravdepodobne každú chvíľu začne? Pozrite si naše aktuálne ponuky. S nami mať dlhy nikdy nebudete.

Ak nezvládate platiť dlhy, príďte k nám a vyriešime Váš problém. Zabezpečíme Vám prácu a zbavíme Vás dlhov.