V spoločnosti Atena pevne veríme, že každý si zaslúži šancu na nový začiatok a perspektívnu kariéru bez ohľadu na svoju polohu alebo národnosť. Preto sa snažíme rozšíriť naše služby aj na kandidátov mimo Európskej únie a zabezpečiť im prístup k zaujímavým pracovným príležitostiam a hladký prechod do nových pozícií.

Širšie príležitosti v automobilovom priemysle

Jedným z našich najväčších úspechov je sprostredkovanie zamestnania ukrajinským občanom v automobilovom priemysle na Slovensku. Nespájame len kandidátov so zamestnávateľmi. Ideme nad rámec a podporujeme ich na každom kroku. Zdokonaľovanie životopisov a plánovanie pohovorov je len začiatok. Poskytujeme aj logistickú pomoc po príchode a sprevádzame kandidátov pri vybavovaní dokumentov. Celkovo náš komplexný prístup zabezpečuje bezproblémový prechod. A ani po získaní pracovného miesta sa naša podpora nekončí – naďalej sa snažíme pomáhať našim kandidátom počas ich školenia a po ňom.

Rozšírenie zamerania: Vitajte Kirgizsko, Kazachstan a Moldavsko

Keďže si uvedomujeme potenciál podať pomocnú ruku jednotlivcom z rôznych krajín, rozšírili sme naše služby o kandidátov z Kirgizska, Kazachstanu a Moldavska. Aj keď budú musieť prejsť štandardným vízovým procesom, náš špecializovaný tím im poskytne neochvejnú podporu a poradenstvo na každom kroku. Cieľom je zabezpečiť hladkú a bezproblémovú cestu k ich vysnívanej práci v zahraničí.

Rozšírenie v sektore opatrovateľstva – Spojené kráľovstvo

Po neistote po brexite sme sa zo Spojeného kráľovstva stiahli. Teraz sme však opäť presunuli svoju pozornosť na sektor opatrovateľstva. Prostredníctvom iniciatív, ako je program Homes for Ukraine, otvárame dvere novým príležitostiam pre ukrajinských občanov, ktorí nemusia mať záujem o automobilový priemysel. Vďaka už prebiehajúcim ponukám pracovných miest a ďalším na obzore sme odhodlaní poskytovať komplexnú podporu kandidátom, ktorí skúmajú tento sektor, a zabezpečiť, aby sa cítili posilnení a vybavení na úspech.

Neoddelenú pozornosť venujeme aj našim existujúcim projektom

Hoci usilovne pracujeme na otváraní nových horizontov, nezabúdame ani na tie existujúce. Inovácie sú základom našej činnosti a náš IT tím neustále spolupracuje na zefektívňovaní procesov a zvyšovaní efektivity. Čo to pre vás znamená? Znamená to personalizovanejšie a efektívnejšie služby. Vďaka automatizácii jednotvárnych úloh môžeme venovať viac času hľadaniu ideálnych pracovných príležitostí pre vás a poskytovaniu bezkonkurenčnej podpory počas celej vašej cesty. Náš záväzok k vášmu úspechu zostáva neochvejný – od podrobných zoznamov pracovných ponúk až po pomoc šitú na mieru.

Keď vstupujeme do roku 2024, sme v spoločnosti Atena odhodlaní nanovo definovať oblasť náboru, búrať bariéry a vytvárať príležitosti pre jednotlivcov na celom svete. Pridajte sa k nám na tejto ceste k lepšej budúcnosti. Vaša vysnívaná práca čaká – dovoľte spoločnosti Atena, aby bola vaším sprievodcom.