V dnešnej dobe už nemusíte nosiť vytlačené životopisy k zamestnávateľovi osobne. Keď si hľadáte prácu, môžete si vybrať z mnohých alternatív voľných pracovných ponúk na pracovných portáloch alebo na portáloch pracovných agentúr. Zaujme Vás ten, ktorý pôsobí dôveryhodne a ponúka široké množstvo voľných pracovných miest. Ako ale odhadnúť, ktorý z vyhľadávaných výsledkov je ten “najlepší”?

Ide to aj bez čakania

Aj vy už druhý mesiac hľadáte prácu, ale stále ste nezamestnaný? Všade počúvate, že vo firmách je nedostatok zamestnancov, no napriek tomu sa Vám žiadny zamestnávateľ neozval? Trávite nad vyhľadávaním práce kopu voľného času a stále bez výsledkov? Odrádzajú Vás na pracovných portáloch nízke platové ohodnotenia ponúkaných pozícií? Hľadáte si prácu v zahraničí, ale ponuky nie sú transparentné? Vašim riešením môžeme byť práve my.

Voľné pracovné miesta sa podľa štatistík zvyšujú, no na pracovných portáloch nie sú aktualizované.
Možno aj to je dôvodom, prečo zamestnávatelia na Vaše životopisy nereagujú.

Je jasné, že na získanie zamestnania neexistuje dokonalý návod. Vyhľadávať prácu cez pracovný portál je dnes už príliš komplikované a nezmyselné. Pracovná agentúra je moderným spôsobom, ktorá Vám rýchlo a efektívne zaručí nástup do zamestnania takmer okamžite. Zvoľte si teda jednoduchšiu stratégiu hľadania práce a nájdite si ju bez zbytočného čakania. S agentúrou vybavíte všetko potrebné za pár kliknutí.

Za 2 mesiace hľadania práce na portáloch ste prišli o 2 výplaty. S pracovnou agentúrou Vám už dávno mohli cinknúť na Váš účet.

Ako zistím, že ponuky nie sú klamlivé?

Máte pocit, že ponuky na pracovných portáloch nie sú aktuálne? Pôsobia na Vás inzeráty od zamestnávateľov pochybne, klamlivo či nedôveryhodne? S agentúrou sa Vám niečo podobné nestane. Dbáme o to, aby ste si mali z čoho vybrať. Rovnako nám záleží na vašej spokojnosti z výberu a výkonu práce. Pravidelne komunikujeme s našimi obchodnými partnermi a diskutujeme o možných vylepšeniach pracovných podmienok a o nových možnostiach voľných pracovných ponúk. Okrem toho, že sme rýchli máme aj najširší výber voľných pracovných miest, ktoré sú vždy aktuálne, overené a kontrolované. Nie sme limitovaný ako v ostatných agentúrach. Na rozdiel od portálov si u nás viete viete vybrať z 1 000 relevantných ponúk a nie z 10 000 bullshitov.

“Nedávno nás poctil svojou návštevou jeden z najvýznamnejších nemeckých obchodných partnerov. Vďaka nemu Vám vieme ponúknuť jedny z najatraktívnejších ponúk pre opatrovateľky. Nadštandardne sa stará o svojich klientov, o naše opatrovateľky a za vynikajúcu spoluprácu sa nám odvďačil nádhernými darčekmi.”

– personálna agentúra Atena

Reagovanie zo strany zamestnávateľa

Posielate životopis už desiatykrát a odpoveď Vám ešte stále neprišla? Jedna z najčastejších výčitiek od uchádzačov je nespokojnosť s komunikáciou zo strany zamestnávateľa. Firma zverejní ponuky, zozbiera reakcie a záujemcom o prácu nepošle vo väčšine prípadov ani len ďakovný mail. Pracovné agentúry reagujú na žiadosti takmer okamžite. Keď sa rozhodnete pre túto voľbu, do hodiny sa dohodnete na pracovných podmienkach a od nasledujúceho dňa môžete nastúpiť do pracovného pomeru. Bez zbytočného čakania a komplikácií.  Ak Vás zaujíma čo robíme, prečítajte si náš predchádzajúci článok.

“Najskôr práca, potom pláca. Takto si po práci vychutnávam posledné slnečné dni v Holandsku.”

– spokojný klient Milan, ktorý si našiel prácu cez spoločnosť Atena

Ako sa dozviem o voľných miestach?

Ak sa ako uchádzač o prácu zaregistrujete v databáze pracovnej agentúry alebo absolvujete vstupný pohovor, následne Vám môže byť voľné miesto ponúknuté telefonicky alebo mailom. Prípadne sa môžete prihlásiť na odber newslettra, ktorý pravidelne informuje o nových ponukách. Pokiaľ máte radšej osobné stretnutie a chcete sa presvedčiť o serióznosti a spoľahlivosti spoločnosti, môžete navštíviť klientské pobočky na ktorejkoľvek z lokalít. Veľmi radi Vám v oblasti kariérneho poradenstva pomôžeme. Pre špecialistov odporúčame využiť profesijnú sieť LinkedIN. Viac o výhodách využitia tejto domény sa dozviete v najbližšom článku.

Ešte stále sa neviete rozhodnúť? Prečítajte si, čo ponúkame. Na našom portáli nájdete vždy overené, kontrolované a aktuálne voľné pracovné miesta.