V spoločnosti Atena veríme, že pilierom úspechu je neustále zlepšovanie, rozvoj a všeobecný rast. S veľkým nadšením a entuziazmom oznamujeme otvorenie našej novej kancelárie v Litve. Toto rozšírenie je dôkazom nášho záväzku nielen zvyšovať náš dosah, ale aj zlepšovať kvalitu služieb, ktoré poskytujeme našim klientom.

Prečo práve Litva?

Litva, pobaltská krajina s bohatou históriou a živou kultúrou, sa stala atraktívnou destináciou pre spoločnosti, ktoré hľadajú príležitosti na rast. Litovčania sú známi svojou pohostinnosťou a silnou pracovnou etikou. Typická povaha Litovčanov odráža vlastnosti, ktoré sa zhodujú s našimi hodnotami, vďaka čomu sú vynikajúcimi spolupracovníkmi a partnermi.

Záväzok národa v oblasti vzdelávania a inovácií spolu s jeho strategickou polohou v rámci Európy ešte viac upevňuje pozíciu Litvy ako centra pre podnikateľské aktivity. Spoločnosť Atena si uvedomuje potenciál tohto dynamického prostredia a túži prispieť k prosperujúcemu podnikateľskému prostrediu krajiny a ťažiť z neho.

Srdečné privítanie na adrese Laisvės a. 26, 35200 Panevėžys

Naša nová kancelária, ktorá sa nachádza na adrese Laisvės a. 26, 35200 Panevėžys, 2. poschodie, kancelária 6, je teraz otvorená a pripravená slúžiť našim klientom.

Pozývame všetkých našich partnerov a spolupracovníkov, aby nás osobne navštívili, kde je náš špecializovaný tím pripravený poskytnúť individuálne riešenia na splnenie vašich náborových potrieb.

Pri tejto príležitosti nás navštívil náš generálny riaditeľ

Pri príležitosti úspešného otvorenia našej litovskej pobočky ju osobne navštívil náš generálny riaditeľ. Počas svojho pobytu mal možnosť ponoriť sa do bohatej kultúrnej atmosféry Litvy. Jedným z príjemných aspektov jeho návštevy bolo spoznávanie litovskej kuchyne, kde si pochutnal na miestnych špecialitách, ako sú Cepelinai a Šaltibaršiai. Výdatné chute týchto tradičných jedál odrážali srdečnosť a priateľskosť, s ktorou sa stretol u miestnych obyvateľov, a vytvárali nezabudnuteľný kontrast k chladnému počasiu vonku.

Uvítanie kultúrnej výmeny

V spoločnosti Atena veríme v podporu nielen profesionálnych kontaktov, ale aj v prijatie kultúrnej rozmanitosti, ktorá robí každé miesto jedinečným. Naša litovská pobočka nie je len o rozširovaní našej obchodnej stopy, ale aj o budovaní mostov a nadväzovaní zmysluplných vzťahov s ľuďmi a podnikmi v tomto dynamickom regióne.

Rastúci tím, rastúca sieť

Úspešné spustenie našej litovskej pobočky je dôkazom oddanosti nášho rastúceho tímu. Sme nadšení, že môžeme priniesť naše odborné znalosti v oblasti náboru zamestnancov na tento nový trh a prispieť k rastu podnikov v Litve. Náš záväzok k dokonalosti zostáva neochvejný, pretože sa snažíme spájať talentovaných odborníkov so spoločnosťami, ktoré si cenia ich zručnosti a prínos.

Spojte sa s nami!

Či už ste klient, ktorý hľadá špičkové talenty, alebo kandidát, ktorý hľadá ideálnu pracovnú príležitosť, Atena je tu pre vás. Navštívte našu novú kanceláriu osobne a vyskúšajte si na vlastnej koži individuálne služby, ktoré nás odlišujú. Poďme spoločne budovať úspech!

Pracujte s profesionálmi – úspech nie je náhoda!