V spoločnosti Atena veríme v odmeňovanie ľudí, ktorí nám pomáhajú rásť. Preto sme sa rozhodli výrazne zvýšiť náš bonus za odporúčanie opatrovateľov. Namiesto toho, aby sme náš rozpočet vynakladali na rozsiahle marketingové kampane, chceme tieto peniaze vrátiť vám, našim váženým klientom a partnerom. Tu je všetko, čo potrebujete vedieť o našom rozšírenom programe odporúčaní a prečo je najlepší čas odporučiť uchádzačov o zamestnanie spoločnosti Atena.

Vylepšené bonusy za odporúčanie

S radosťou vám oznamujeme našu novú štruktúru bonusov za odporúčanie. Za každého opatrovateľa prijatého prostredníctvom odporúčania teraz dostanete prvotnú platbu vo výške 300 €. To však nie je všetko – každý mesiac, počas ktorého bude opatrovateľ spolupracovať so spoločnosťou Atena, získate aj ďalších 50 €. Tento systém priebežných odmien je naším spôsobom, ako vám poďakovať za vašu neustálu podporu a dôveru.

Prečo zvyšujeme bonusy za odporúčanie

Možno sa pýtate, prečo robíme túto zmenu. Dôvod je jednoduchý: veríme v investovanie do našej komunity. Odporúčania boli vždy účinným spôsobom, ako nájsť a zamestnať špičkové talenty. Štatistiky ukazujú, že 40 % odporučených uchádzačov o zamestnanie dostane pracovnú ponuku v porovnaní s iba 8 % uchádzačov z iných zdrojov. Okrem toho, odporučení zamestnanci majú pôsobivú 46 % mieru udržania si zamestnania počas troch rokov, čo je oveľa viac ako 14 % miera udržania si zamestnania u tých, ktorí boli prijatí tradičnými metódami.

Zvýšením bonusov za odporúčanie chceme posilniť túto úspešnú stratégiu prijímania zamestnancov. Namiesto míňania peňazí na rozsiahle marketingové kampane radšej investujeme do ľudí, ktorí našu spoločnosť každý deň zlepšujú – do ľudí, ako ste vy.

Výhody pre každého

Náš vylepšený program odporúčaní nie je výhodný len pre nás, ale je navrhnutý tak, aby z neho mali prospech všetci zúčastnení.

  • Pre odporúčateľov: Získajte významné bonusy na začiatku aj mesačne. Vaše úsilie je odmeňované nepretržite, kým odporučený opatrovateľ zostáva v spoločnosti Atena.
  • Pre odporúčaných opatrovateľov: Vstúpia do spoločnosti, ktorá si cení kvalitu a osobné kontakty, čo vedie k väčšej spokojnosti s prácou a dlhšiemu zamestnaniu.
  • Pre spoločnosť Atena: Vďaka dôveryhodným odporúčaniam z našej siete priťahujeme oddaných a kvalifikovaných opatrovateľov, ktorí u nás s väčšou pravdepodobnosťou zostanú a budú sa rozvíjať.

Inteligentnejšia investícia

Uvedomujeme si, že tradičný marketing je dôležitý, ale nič sa nevyrovná sile osobného odporúčania. Prerozdelením nášho marketingového rozpočtu na bonusy za odporúčania robíme rozumnejšiu investíciu do našej budúcnosti. Tento prístup nielenže prináša vysokokvalitných kandidátov, ale tiež posilňuje naše vzťahy s klientmi a partnermi.

Pridajte sa k nám pri budovaní lepšieho tímu

Pozývame vás, aby ste využili náš vylepšený program odporúčaní. Vaše kontakty môžu byť kľúčom k nájdeniu nášho ďalšieho špičkového opatrovateľa. Začnite odporúčať ešte dnes a užívajte si štedré odmeny, ktoré prichádzajú s pomocou pri raste spoločnosti Atena.

V spoločnosti Atena si vážime vašu dôveru a podporu. Naše rozhodnutie zvýšiť odmeny za odporúčanie odráža náš záväzok voči vám. Tým, že do vašich rúk vložíme viac peňazí, sa snažíme vytvoriť situáciu, ktorá bude výhodná pre všetkých. Poďme spoločne budovať silnejší a oddanejší tím. Odporučte svojich priateľov a kolegov spoločnosti Atena a sledujte, ako sa vám vaše úsilie vráti.

Viac informácií o našom odporúčacom programe a ďalších náborových službách nájdete na našej webovej stránke alebo kontaktujte náš náborový tím. Spoločne môžeme dosiahnuť viac!