Nebaví vás posielať životopisy a vyčkávať na úrade práce? Skúste osloviť pracovnú agentúru! Pomôže Vám priblížiť sa k práci snov.

Práca je, len ju treba nájsť. Nie každý mal možnosť dokončiť si základné vzdelanie či získať praktické zručnosti, ktoré sú na mnohých pracovných pozíciách potrebné. Patríte k týmto typom ľudí? Skúsili ste už kontaktovať pracovnú agentúru? Máte predsudok, že nie je seriózna? Omyl! Agentúra nesie so sebou niekoľko výhod. Ponúkne Vám pracovné miesta, ku ktorým budete potrebovať minimum praxe či ovládania cudzieho jazyka. Nechajte vybavovanie na iných a jednoducho si vyberte zamestnanie, ktoré vám vyhovuje.

Registrácia je bezplatná

Hľadať si prácu prostredníctvom personálnej agentúry nestojí absolútne nič. Zároveň to zvyšuje šancu, že sa dozviete o novej možnosti pracovania. Celý servis od úvodného pohovoru až po vycestovanie je bezplatný. Ani za poskytnutie práce sa nemusíte obávať žiadnych dodatočných zrážok.

Výber z množstva ponúk podľa Vašich predstáv

Máte možnosť vybrať si z najširšej ponuky prác a napokon sa pre jednu rozhodnúť či si určiť lokalitu pracoviska. Ak vám nevyhovuje miesto práce, náplň či plat, vždy máte k dispozícii inú alternatívu. Na základe Vašich požiadaviek a skúseností Vám dokážeme poradiť pri výbere. Rozhodnutie je vo vašich rukách. Každý deň máme viac ako 1500 voľných aktuálnych pracovných ponúk po celej Európe.

„Rea­go­val som priamo na kon­krétnu pra­covnú ponuku, ktorá bola spro­stred­ko­vaná agentúrou Atena. Manažérky sú ústretové, ochotné, nápomocné a agentúra ponúka veľký výber pracovných ponúk.” 

– spokojný klient Marek, ktorý pracuje ako skladník v Holandsku

Nemusíte riešiť dopravu ani ubytovanie

S nami sa cestovania báť nemusíte. Umožníme Vám vycestovať bez toho, aby ste museli platiť dopredu. Zabezpečíme Vám ubytovanie aj dopravu priamo z miesta Vášho bydliska do miesta výkonu práce.

Rovnaký plat ako kmeňový zamestnanec

Mnohí ľudia majú obavy, že zamestnanci pracovnej agentúry zarobia menej. Nie je to pravda. Zákonník práce hovorí, že zamestnanec, ktorý si nájde prácu cez agentúru, je ohodnotený rovnakou mzdou ako kmeňový zamestnanec. Okrem základu mzdy získate aj rozličné bonusy či príplatky. Všetko záleží od Vašej šikovnosti.

Získate rôzne benefity

Nemusíte byť interným zamestnancom, aby ste získali zamestnanecké výhody. Okrem bezplatnej dopravy a ubytovania je toho oveľa viac. Medzi obľúbené patrí čerpanie záloh, odmena za odporučenie ďalšieho klienta a možnosť pracovať na pracovnú zmluvu, s ktorou získate nárok na všetky sociálne výhody.

“Celý život snívam o Anglicku, ale nikdy som nemala príležitosť dostať sa tam. Vďaka Atene sa mi splnil sen. Poskytla mi pomocnú ruku, mám dobrú prácu a vždy niekoho, kto mi pomôže. Ďakujem Atena, zmenila si mi život.”

– Siyana, spokojná opatrovateľka v Anglicku

Dôverujte silnému partnerovi, ktorý je už 12 rokov na pracovnom trhu a pracujte cez agentúru Atena aj Vy. S obchodnými partnermi vedieme pravidelnú komunikáciu ohľadom zlepšovania pracovných podmienok. Naši klienti Vám potvrdia, že máme personál, na ktorý sa môžete vždy spoľahnúť. Vďaka nemu Vám vieme zaručiť osvedčené služby a sľúbený plat. Vždy si stojíme za svojím slovom. Ak ťažké časy zasiahnu aj Vás, kontaktujte nás alebo si jednoducho prezrite naše aktuálne pracovné ponuky.