Az elmúlt néhány hónap kihívást jelentett az EU munkaerőpiaca számára. Ennek fő okai a menekültek beáramlása és a nagyarányú elbocsátások a vállalkozásoknál. Ma emberek milliói keresnek munkát szerte az EU-ban. Sajnos ezt a csalók is észrevették. Készen állnak arra, hogy kihasználjanak minden olyan álláskeresőt, aki nem elég tudatos ahhoz, hogy észrevegye, mi történik, mielőtt túl késő lenne. Néhányan ki akarják fosztani az embereket a pénzüktől. Mások célpontja lehet a személyazonosság-lopás vagy akár az emberkereskedelem. Álláskereséskor fontos, hogy elkerüljük a veszélyt. Ezért összeállítottunk egy listát a hat legfontosabb módszerről, amelyekkel felismerheti a hamis állásajánlatokat vagy átveréseket.

1. Pénzt kérnek öntől

A csalók ügyesek és kreatívak. Azt mondhatják önnek, hogy fizessen a képzésért, a szükséges berendezésekért vagy akár a dokumentumok feldolgozásáért. Természetesen ezt csak azután teszik meg, hogy elképesztő munkát ígérnek önnek az összes elképzelhető előnnyel. Néha szükség lehet arra, hogy a munkavállalónak például egyenruhát kell fizetnie. Ebben az esetben kérje meg őket, hogy a költségeket vonják le az első fizetéséből. Ha ezt visszautasítják, akkor lehet, hogy itt az ideje, hogy másik munkahely után nézzen. Sajnos, ha elutasítják, és ön kifizeti a kért összeget, nem kapja meg a munkát vagy az egyenruhát, amiért fizetett.

2. Nincs munkaköri követelmény

Nem számít, hogy milyen munkáról van szó – a pályázókkal szemben mindig lesznek bizonyos követelmények. A csalók azonban nem csak kiválasztott embereket akarnak elérni. Mindenkivel szerencsét akarnak próbálni. Ezért a munkaköri leírás nagyon bizonytalan lesz, vagy hiányozni fog. Ha azt veszi észre, hogy az állásajánlatban nem szerepel semmilyen szükséges készség, végzettség, tudás vagy tapasztalat, akkor valószínűleg átverésről van szó.

3. Ellenőrizze a munkáltató honlapját

Minden komoly vállalatnak a 21. században van honlapja. Ha az a cég, ahol dolgozni szeretne, nem rendelkezik ilyennel, akkor oka van az aggodalomra. De ez csak a jéghegy csúcsa. Még ha a cégnek van is honlapja, a biztonság kedvéért érdemes átnézni.

Kezdheti egy webes hivatkozással. Ha http-vel kezdődik, azt jelenti, hogy a weboldal nem túl biztonságos. Ehelyett https-t kell látnia. Az „s” betű a végén a „secure” (biztonságos) szót jelenti. Ez azt jelenti, hogy a szerver biztonságos, és az ön adatai titkosítva vannak. Mivel a https protokollt több mint 20 évvel ezelőtt vezették be, nincs olyan törvényes munkáltató, aki ne használná.

Egy másik dolog, amit megtehet, hogy ellenőrzi, hogy a megpályázott pozíció szerepel-e a vállalat hivatalos weboldalán is. Ha nem, akkor a legjobb, ha közvetlenül a céggel veszi fel a kapcsolatot a weboldalon megadott elérhetőségeken keresztül. Így megbizonyosodhat arról, hogy nem egy csaló adja ki magát a vállalat alkalmazottjának.

4. Kommunikáció e-mailen keresztül

Két fő dologra kell figyelnie egy e-mailben. Az első az úgynevezett aláírás. Görgessen az e-mail aljára. Ott kell látnia a kapcsolattartó nevét, valamint az e-mail címét és telefonszámát. Egy jó hírű cégtől származó e-mail címnek még ennél is sokkal több adatot kell tartalmaznia – a feladó részlegére vonatkozó információkat, a fényképét, a cég honlapját és egyéb általános információkat.

Az e-mail címet is meg kell néznie. @gmail.com, @yahoo.com vagy valami hasonló végződésű? Ha igen, akkor ez azt jelenti, hogy ez egy ingyenes e-mail cím, amelyet bárki regisztrálhat. Másrészt minden jó hírű cégnek van céges e-mail címe. A miénk például az @atena.org. Ez nem csak professzionálisabb, de így biztos lehet benne, hogy a vállalat alkalmazottjával van dolga, és nem egy csalóval.

5. A fizetés túl jó

Michael Douglas egyszer azt mondta: „Ha egy ajánlat túl jónak tűnik ahhoz, hogy igaz legyen, valószínűleg nem az. ” A munkáltatók nem oszthatnak csak úgy pénzt, mert csődbe mennének. Minden egyes munkafajtának általában van egy meghatározott díja, amely munkáltatónként változhat, de nem lehet többszörösen magasabb. Ha tudja, hogy az ön szakterületén a szokásos havi fizetés 1500 euró, és valaki 6000 eurót kínál ugyanarra a munkára ugyanazokkal a követelményekkel, akkor az átverés.

6. Elkérik a banki adatait

Manapság nagyon ritka a készpénzes fizetés. Természetesen meg kell adnia a munkáltatójának a bankszámlaszámát vagy IBAN-számát, hogy elküldhesse önnek a munkabérét. Ha azonban ennél többet kér – például a hitel- vagy debit kártyaszámot, a lejárati dátumot vagy a CVV-számot -, akkor átverésről van szó. Nem vehetnek fel pénzt az ön nevében, és nem vásárolhatnak az ön IBAN-jával, de költhetnek, ha megadja nekik a bankkártya adatait.

Hogyan járul hozzá az Atena a csalók problémájának megoldásához?

A probléma, amellyel a munkáltató a csalókkal kapcsolatban szembesülhet, az, hogy valaki más úgy mutatkozik be, mintha ő lenne. Ezt a problémát mi úgy oldjuk meg, hogy hihetetlenül átláthatóak vagyunk.

Jelen vagyunk a közösségi platformokon. Elérhetőségeinket nyilvánossá tesszük, és céges e-mail címet használunk, ami azt jelenti, hogy a cégünkön kívül senki sem léphet kapcsolatba önnel a nevünkben, kivéve, ha ön igazoltatja az e-mail feladóját. Weboldalunkon minden állásportálokon és közösségi hálózatokon közzétett állásajánlatot megtalál. Weboldalunk biztonságos és titkosított. A legfontosabb, hogy alkalmazottaink, ügyfeleink és partnereink személyes adatait egy rendkívül biztonságos szerveren tároljuk. Betartjuk a helyi és az uniós adatvédelmi jogszabályokat.

Ismer más módot a csalás felismerésére? Ossza meg velünk az alábbi megjegyzés rovatban.