Pred pár mesiacmi na našu stránku začali pribúdať články na rozličné témy súvisiace predovšetkým s personalistikou, opatrovateľstvom či dianím v našej spoločnosti. Prečo sme sa v ATENE rozhodli venovať písaniu a pridávaniu pravidelných blogov?

Edukácia

Mnoho spoločností používa blog ako marketingový prostriedok. My sme ho vytvorili kvôli pridanej hodnote – edukácii, či už interných zamestnancov, ale aj tých externých, aj náhodných návštevníkov, ktorí na náš blog zavítajú a majú záujem dozvedieť sa niečo nové. Jedným z hlavných dôvodov, ktoré nás k založeniu blogu priviedli, je to, že chceme svojich klientov i zamestnancov vzdelávať a informovať ich o novinkách zo sveta personalistiky a opatrovania. Máme v úmysle prinášať čitateľom aktuálne správy z týchto oblastí.

Pomoc

Zámer blogu spočíva v úsilí pomôcť nájsť to, čo by ich mohlo zaujímať, na čo hľadajú odpoveď a čo sa im môže zísť. V našom záujme nie je len získať čo najviac klientov a spoluprác, ale ľuďom reálne pomôcť nájsť si prácu. Avšak, nenútime ich zamestnať sa u nás. Snažíme sa im aspoň pomôcť získať cenné informácie zo sveta pracovného trhu, aby získali prácu, hoci nie u nás, a vedeli, čomu sa vyvarovať a na čo si dať pozor. Poznatky im rozšíria obzory o pracovnej sfére, aby sa v nej vedeli lepšie orientovať a pohybovať.

Budovanie vzťahov

Výberom tém na náš blog sa chceme odlíšiť od konkurencie. Vyhľadávame a prinášame nové, zaujímavé témy tak, aby mohli byť užitočné a aby boli zároveň zaujímavým spestrením pre toho, kto si o nich prečíta. Zverejňujeme svoje tipy a rady, ako si zlepšiť pracovný život. V rámci blogu poskytujeme informácie zadarmo, čím budujeme svoju dôveryhodnosť na trhu. Prostredníctvom neho chceme aj vytvárať a udržovať vzťahy s našimi klientmi, partnermi a zamestnancami a zostať s nimi v kontakte. Ďalšou našou víziou je ľudí motivovať k práci a aktívnemu prežívaniu života. Aby neboli nečinní, ale snažili sa na sebe pracovať a napredovať. Na blogu sa snažíme prezentovať naše názory, ktoré však nikomu nevnucujeme, ale ponúkame ako inšpiráciu.

Zodpovednosť

Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam – fungujeme už 14 rokov – sme prišli na to, že všeobecné poznatky a vedomosti v oblasti personalistiky, pracovnoprávnych vzťahov, pracovného trhu a možnosti, ktoré ponúka, sú u bežných ľudí – nielen uchádzačov o prácu – celkom nízke. Preto cítime potrebu, podeliť sa o naše poznatky a skúsenosti s verejnosťou. Pre bežného človeka je niekedy zložité a náročné získať užitočné, zrozumiteľné a kvalitne spracované informácie zhromaždené na jednom mieste, ktoré mu pomôžu a dokáže s nimi po prečítaní naozaj pracovať a využiť ich v reálnom živote.

Ponúkame odpovede a riešenia

Ľudia zažívajú počas života rôzne situácie, ktoré sú často náročné. Určite do tejto kategórie patrí aj strata práce. Vtedy hľadajú riešenia a nie vždy je jednoduché nájsť správne východisko a spôsob pomoci, ani to, kam ísť, na koho sa obrátiť, aby získali správnu odpoveď, ktorá bude pre nich najvýhodnejšia a ktorú potrebujú.

Naším cieľom je vytvoriť širokú škálu zaujímavých pracovných ponúk s možnosťou okamžitého nástupu, ktoré dopĺňajú praktické poznatky v článkoch. Filozofiou ATENY je informovať o voľných pracovných miestach objektívne a podrobne. Na blogu rozoberáme problematiku súvisiacu s hľadaním a nachádzaním zamestnania. Snažíme sa prinášať nadčasové riešenia, ktoré kandidátom uľahčia nástup do ktorejkoľvek práce. Tým je aj náš blog. Klientom chceme zaručiť istotu a stabilitu práce, nadštandardného platu a kariérneho rastu. Sme celosvetovo pôsobiacou spoločnosťou, ktorá nachádza prácu, o ktorú majú uchádzači záujem.

Naše články píšeme a publikujeme pre vás. O čom by ste si radi prečítali najbližšie? Čo vás zaujíma alebo na čo hľadáte odpoveď?